سیم و کابل و فروش انواع کابل

فروشگاه کالای برق زیتون یکی از فروشگاه های فعال در زمینه تهیه و توزیع انواع سیم های ارت و سیم و کابل برق و فروش انواع کابل می باشد که در سال 1375 آغاز به کار کرده است. در ابتدا، این فروشگاه با نام «امیراحسان» فعالیت خود را آغاز کرد.
تلاش مدیریت این فروشگاه در راستای عرضه انواع سیم وکابل باکیفیت بوده است که توانسته است موفقیت های رضایت بخشی را به همراه داشته باشد. در حال حاضر فروشگاه کالای برق زیتون به عنوان یکی از موفق ترین مجموعه ها در زمینه فروش سیم و کابل در ایران می باشد.

فروش انواع کابل

 

• خدمات فروشگاه کالای برق زیتون

هدف اصلی از راه اندازی فروشگاه کالای برق زیتون، پاسخ به نیاز مشتریان، جلب رضایت آنها، دسترسی آسان به محصولات باکیفیت داخلی و توزیع و فروش سیم های ارت و کابل برق می باشد.
از جمله محصولاتی که در این فروشگاه عرضه می شود می توان به سیم های ارت افشان و مفتول، کابل های برق افشان و مفتول و کابل های شیلددار اشاره کرد.

• تیم مدیریت فروشگاه کالای برق زیتون

مدیران فروشگاه کالای برق زیتون متشکل از اعضای متخصص و آشنا به محصولات سیم های ارت و کابل برق در ایران هستند. آینده نگری، مشتری مداری، مدیریت صحیح، آشنا به برندهای مختلف سیم و کابل ارت و پاسخگویی به مشتریان در تمامی مراحل فروش از جمله مشخصه های این تیم می باشد.

انواع سیم و کابل

آدرس كارخانه: جاده امام رضا بعد ازپليس راه شريف آباد شهرك صنعتي عباس آباد بلوارابن سينا خيابان ششم خيابان هدهد پلاك ١٤٠٩

تلفن کارخانه: ٣٦٤٢٧٣٦٨

آدرس: تهران - لاله زار جنوبی - پاساژ بهار - طبقه همکف - پلاک 1/19

تلفن : 33930429 - 33932151

فکس: 33932151

ایمیل : info@zeytooncable.com

با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید.
دی ان ان