درباره گروه صنعتی زیتون

سیم و کابل زیتون یکی از بزرگترین مجموعه های فعال در زمینه فروش سیم و کابل با کیفیت و قیمت مناسب می باشد که از سال 1375 فعالیت خود را با هدف تهیه و توزیع اقلام با کیفیت و برترِ این صنعت، آغاز نمود که همین امر باعث محبوبیت این فروشگاه در بین انبوه عرضه کنندگان شده است.

کاتالوگ هوشمند

گروه صنعتی زیتون

گروه صنعتی زیتون

این مجموعه در سال های اخیر ،اقدام به تاسیس کارخانه ای با نام "سیم و کابل زیتون" نمود تا با پشتوانه تجربیات چندین ساله خود و همکاری و همراهی پرسنل متخصص و آشنا به این حوزه ، محصولاتی با کیفیت و استاندارد تولید و اقدام به توزیع و عرضه محصولات خود کرده است.

از آنجا که تولید محصولات سیم و کابل غیر استاندارد در بعضی مراکز فروش کالاهای برقی رواج پیدا کرده و تشخیص نوع تقلبی از اصلیِ آن توسط افراد معمولی کار بسیار دشواری است، از این رو دغدغه اصلی از راه اندازی این کارخانه ، تولید و عرضه محصولات استاندارد و مقرون به صرفه با توجه به نیازهای مشتریان این حوزه و جلب رضایت آنان می باشد.

این مجموعه ( اعم از کارخانه و فروشگاه) متشکل از مدیران و اعضای متخصص و مجرب در حوزه صنعت برق می باشد که با آینده نگری ، مدیریت صحیح و مشتری مداری ، پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان جهت انتخاب و تهیه محصولات مورد نیاز آنان می باشد. 

 

 

- محصولات سیم و کابل زیتون

در این مجموعه انواع مختلفی از سیم و کابل برق تولید و عرضه می گردد که از جمله این محصولات میتوان به انواع سیم های ارت افشان و مفتولی، کابل های برق تک رشته و چند رشته افشان و مفتولی و کابل های شیلد اشاره نمود که بصورت جزیی و کلی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

 

 

- مدیران مجموعه سیم و کابل زیتون

  • مدیریت عامل: امیر نیکوکردار
  • مدیریت کارخانه: محمدرضا رازدار

    تحصیلات: دکتری مهندسی صنایع

  • مدیریت کنترل کیفیت و آزمایشگاه: محمد شاهری

    تحصیلات: لیسانس مهندسی برق قدرت

  • مدیریت تحقیق و توسعه: امیرحسین مرآتی شیرازی

    تحصیلات: دکتری مهندسی برق قدرت

درباره گروه صنعتی زیتون

سیم و کابل زیتون با تلاش بی وقفه تیم متخصص خود موفق به اخذ تأییدیه توانیر، گواهی ایزو ۹۰۰۱، تأییدیه شرکتهای توزیع نیروی برق استانهای تهران، البرز، خراسان رضوی، قم، گیلان، لرستان، یزد، ایلام، همدان و کردستان شده است و همچنین مابقی استانها در فرآیند اخذ تأییدیه قرار دارند.

 

کسب تأییدیه توانیر، پنج دوره گواهی استاندارد و دریافت گواهی TUV NURD

 
تقدیرنامه
تقدیرنامه
تقدیرنامه
تقدیرنامه
تقدیرنامه
تقدیرنامه
تقدیرنامه
تقدیرنامه
تقدیرنامه