درباره‌ما

سیم و کابل زیتون یکی از بزرگترین مجموعه های فعال در زمینه فروش سیم و کابل با کیفیت و قیمت مناسب می باشد

درباره سیم و کابل زیتون

سیم و کابل زیتون یکی از بزرگترین مجموعه های فعال در زمینه فروش سیم و کابل با کیفیت و قیمت مناسب می باشد که از سال 1375 فعالیت خود را با هدف تهیه و توزیع اقلام با کیفیت و برترِ این صنعت، آغاز نمود که همین امر باعث محبوبیت این فروشگاه در بین انبوه عرضه کنندگان شده است.

این مجموعه در سال های اخیر ،اقدام به تاسیس کارخانه ای با نام "سیم و کابل زیتون" نمود تا با پشتوانه تجربیات چندین ساله خود و همکاری و همراهی پرسنل متخصص و آشنا به این حوزه ، محصولاتی با کیفیت و استاندارد تولید و اقدام به توزیع و عرضه محصولات خود کرده است.

از آنجا که تولید محصولات سیم و کابل غیر استاندارد در بعضی مراکز فروش کالاهای برقی رواج پیدا کرده و تشخیص نوع تقلبی از اصلیِ آن توسط افراد معمولی کار بسیار دشواری است، از این رو دغدغه اصلی از راه اندازی این کارخانه ، تولید و عرضه محصولات استاندارد و مقرون به صرفه با توجه به نیازهای مشتریان این حوزه و جلب رضایت آنان می باشد.

این مجموعه ( اعم از کارخانه و فروشگاه) متشکل از مدیران و اعضای متخصص و مجرب در حوزه صنعت برق می باشد که با آینده نگری ، مدیریت صحیح و مشتری مداری ، پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان جهت انتخاب و تهیه محصولات مورد نیاز آنان می باشد.

محصولات سیم و کابل زیتون

در این مجموعه انواع مختلفی از سیم و کابل برق تولید و عرضه می گردد که از جمله این محصولات میتوان به انواع سیم های ارت افشان و مفتولی، کابل های برق تک رشته و چند رشته افشان و مفتولی و کابل های شیلد اشاره نمود که بصورت جزیی و کلی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

zeytooncable

مدیران مجموعه سیم و کابل زیتون

zeytooncable

دکتر امیرحسین مرآتی شیرازی

مدیریت تحقیق و توسعه

zeytooncable

آرش زینال‌زاده

مدیریت فروش

امیر نیکوکردار

امیر نیکوکردار

مدیرعامل

zeytooncable

دکتر محمدرضا رازدار

مدیریت کارخانه

سیم و کابل زیتون با تلاش بی وقفه تیم متخصص خود تاکنون موفق به اخذ وندورلیست مرکزی توانیر، تأییدیه شرکت توانیر، گواهی ایزو 9001 و ایزو 29001 (مدیریت کیفیت در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی از شرکت توفنورد اتریش)، تأییدیه شرکت‌های توزیع نیروی برق تهران بزرگ و استان‌های تهران، البرز، اصفهان، خوزستان، خراسان رضوی، بوشهر، سمنان، قم، کردستان، همدان، لرستان، ایلام، گلستان، فارس، کرمانشاه، گیلان، فارس، مازندران، گلستان، قزوین، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، چهارمحال بختیاری، اردبیل، زنجان و شرکت‌هایی همچون ایران خودرو، همراه اول، ایرانسل و غیره شده است.

کسب تأییدیه توانیر، پنج دوره گواهی استاندارد و دریافت گواهی TUV NURD

تقدیر نامه

تقدیر نامه